Close

Richard

V úvodu bych začal mou zkušeností. Myslím, že efekt koučinku je z velké části v přístupu k němu a je přímo úměrný vynaloženému úsilí. V době, kdy jsem začal být upřímný k sobě, pracoval na tématech, které jsem potřeboval a transparentně komunikoval pocity, začala se rýsovat kýžená změna.

Musím říct, že Tadeášovi otázky mě mockrát vytrhly z již zaběhlých vzorců myšlení, a to považuji za klíčový krok ke změně – přestat se brouzdat v pohodlných vodách a převzít odpovědnost za své bytí. No a v tomto procesu mít parťáka, který vám klade správné otázky, umí vypíchnout důležité body vašich plánů a nalezených řešení, a který vám je zároveň ve správnou chvíli zpětně předhodí, je k nezaplacení. Za tohle Tadeáši ještě jednou mé díky!

Efekt koučinku s Tadeášem spatřuji ve více rovinách. Jednak jsem se zamyslel nad životem z nové perspektivy, a jednak jsem si vytvořil a osvojil nové zvyky. Osobně oceňuji a zároveň doporučuji si v průběhu koučinku psát Vaše výzvy a myšlenky. Vznikl tím pro mě důležitý doložitelný záznam mojí práce a změny. Dodnes nahlížím do tohoto dokumentu a pracuji na některých výzvách.

Závěrem můžu Tadeáše směle doporučit a přeji všem, co se rozhodli na sobě pracovat, hodně zdaru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.