Close

Štěpán

Koučink s Tadeášem předčil moje očekávání.

Jsem zapojen do více projektů a organizací a často jsem bojoval se schopností rozlišovat mezi všemi úkoly a plány ty, které jsou pro mě opravdu důležité a mají smysl. Čas od času jsem proto sklouzával k práci, která pro mě neměla přidanou hodnotu, a to vedlo k frustraci u které jsem nevěděl kde se bere.

Tadeáš se dokáže na situaci podívat z jiných úhlů a položit ty správné otázky a pokud si na ně upřímně odpovíte, pak se věci stanou zřejmými. Děkuji.

The coaching session with Tadeáš was absolutely beyond my expectations.

His approach is very friendly and sincere. We had discussed the goals for my career and also life fulfilment. In my case, especially being focused on the things that matter the most for me. I am involved in several projects and organizations and I was struggling with the ability to distinguish which things are important for me and which can be delegated or left.

He is not the one who gives you the list of things to improve or you have to do in your life and career. He is able to guide you and you will make things clear on your own. This is the only way that will persist in the long term in my point of view. Take action in the right spots is now much easier. Thank you.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.